| Features | High Precision |
|---|---|
| Material | Metal |
| Power | Electric |
| Operation | Automatic |
| Safety | High |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Semi -automatisch |
| Voorwaarde | NIEUW |
| After-sales service verstrekt | Online ondersteuning, video -technische ondersteuning |
| Gebruik | Vouwen lijmen |
| Max Stitching Size | 600*900mm |
|---|---|
| Gewicht | 2500 kg |
| Machtsconsumptie | 2.5KW |
| Max Speed | 200m/Min |
| Max Stitching Speed | 200m/Min |
| Slotter | geautomatiseerd |
|---|---|
| Precisie van het drukwerk | ± 0,5 mm |
| Fabriekslocatie | Hebei |
| Opleiding | 20 dagen opleiding, video-opleiding |
| andere naam | Gevalsmaker |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Sleutelwoorden | het vouwen lijmend stikkende nietmachinemachine |
| Snelheid van stitcher | 120m/min |
| Snelheid van het lijmen | 200m/min |
| Name | Folding And Gluing Machine |
|---|---|
| Capacity | High |
| Speed | High |
| Control | Computerized |
| Material | Metal |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 4000pcs/hour |
| Geautomatiseerd | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 1400x2400mm |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 7500pcs/hour |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 1060x780mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, beschikbare, Overzee beschikbare de derdesteun |
| Garantie | Één jaar kostenloos |
| Productnaam | Karton die Machine vastbinden |
| Functie | Verpakking het Vastbinden, kartons het vastbinden |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 7500pcs/hour |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 1060x780mm |