| Sleutelwoorden | roterende slottermachine |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Snelheid | 0-70pcs/min |
| Het voeden | ketting het voeden |
| Sleutelwoorden | roterende slottermachine |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| snelheid | 0-70pcs/min |
| Het voeden | ketting het voeden |
| Sleutelwoorden | roterende slottermachine |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| snelheid | 0-70pcs/min |
| Het voeden | ketting het voeden |
| Snijd de kaapdiepte af | 500 mm |
|---|---|
| Gebruik | Golfkartonnen dozen inlassen en vouwen |
| Sluitmessen | 4 Groepen Messen |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, veiligheidswachten |
| Sleufnauwkeurigheid | ±0,1 mm |
| Economische snelheid | 60 PCs/min |
|---|---|
| Gebruik | Golfkartonnen dozen inlassen en vouwen |
| Sleufnauwkeurigheid | ±0,1 mm |
| Voeding | 380V, 50Hz, 3-fase |
| Voermethode | Halfautomatische voeding |
| Snijd de kaapdiepte af | 500 mm |
|---|---|
| Machinetype | Roterende slotter |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, veiligheidswachten |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Minimale maat voerbord | 350x600mm |
| Machinetype | Roterende slotter |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Gebruik | Golfkartonnen dozen inlassen en vouwen |
| Voermethode | Halfautomatische voeding |
| Economische snelheid | 60 PCs/min |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
|---|---|
| Voermethode | Halfautomatische voeding |
| Trefwoorden | Roterende slotmachine |
| Sleufnauwkeurigheid | ±0,1 mm |
| Voeding | 380V, 50Hz, 3-fase |
| Minimale maat voerbord | 350x600mm |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Snijd de kaapdiepte af | 500 mm |
| Machinetype | Roterende slotter |
| Sluitmessen | 4 Groepen Messen |
| Voermethode | Halfautomatische voeding |
|---|---|
| Economische snelheid | 60 PCs/min |
| Minimale maat voerbord | 350x600mm |
| Snijd de kaapdiepte af | 500 mm |
| Voeding | 380V, 50Hz, 3-fase |