| Type | Automatisch |
|---|---|
| Max.Gluing Lengte | 1000mm |
| Gewicht | 3000kg |
| Min.Thickness | 2mm |
| Afmeting | 7000*3000*2000mm |
| Min.Gluing Breedte | 50mm |
|---|---|
| Max.Paper Dikte | 12mm |
| Min.paper grootte | 450×600mm |
| Model | Golfkartonnen map lijmmachine |
| Max.Gluing Lengte | 1200mm |
| Controle | Geautomatiseerd |
|---|---|
| Gewicht | Zwaar |
| Materiaal | Metaal |
| Verrichting | Automatisch |
| Macht | Elektrisch |
| Kenmerken | Hoge Precisie |
|---|---|
| Versnelling | Hoog |
| Gewicht | Zwaar |
| Controle | Geautomatiseerde |
| Operatie | Automatisch |
| Productnaam | halfautomatische de doos stikkende machine van het golfkartonkarton, Stitcher-machine, Stikkende Mac |
|---|---|
| Naam | de golf stikkende machine van de kartondoos |
| Gebruik | De stikkende doos, voor kartondoos het nieten, Karton stitcher bewerkt, Golfkarton Stikkende Machine |
| Functie | Karton die, nietende doos, voor kartondoos het stikken vormen zich |
| Maximum kartonnen grootte | 6000*2500 MM |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Automatische rang | Halfautomatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gewicht | Ongeveer 2000 kg |
| Type | Het lijmen van Machine, de Golf Verpakkende Machine van de Kartondoos |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Automatische rang | Halfautomatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Het lijmen van Machine, de Golf Verpakkende Machine van de Kartondoos |
| Garantie | één jaar |
| Sleutelwoorden | golfblad die machine maken |
|---|---|
| snelheid | 60-100 m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, en, Gebiedsonderhoud en het reparatiedienst Ge |
| Garantie | één jaar |
| Sleutelwoorden | golfblad die machine maken |
|---|---|
| snelheid | 60-100 m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, en, Gebiedsonderhoud en het reparatiedienst Ge |
| Garantie | Één jaar |
| Sleutelwoorden | golfblad die machine maken |
|---|---|
| Snelheid | 100-250m/min |
| Garantie | Één Jaar |
| Automatische rang | Automatisch |
| Productnaam | De automatische Golfmachine van de Kartonverpakking, Zanger Facer, machine van de Machines de Enige |