| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 4500pcs/hour |
| Geautomatiseerd | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | JA |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
|---|---|
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chroomverf |
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| Lange drukcilinder | 2000-3100 mm |
| Druksnelheid | 100-300m/min |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 7500pcs/hour |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 1060x780mm |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 7500pcs/hour |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 1060x780mm |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 5000pcs/hour |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ja |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 5000pcs/hour |
| Geautomatiseerd | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | JA |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 4000pcs/hour |
| Geautomatiseerd | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 1400x2400mm |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 1400x2400mm |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ja |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 4500pcs/hour |
| Geautomatiseerd | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | JA |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 4000pcs/hour |
| Geautomatiseerd | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 1400x2400mm |