| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische Rang | Volledig automatisch |
| Grootte | 1400mm |
| snelheid | 250pcs/min |
| Functie | Golfkartondruk die het Diecutting inlassen |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Wanddikte | 5070mm |
|---|---|
| Slotter | geautomatiseerd |
| haven van laadplaats | Tianjin |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Anilox-rollermerk | Haili |