| Sleutelwoorden | golfblad dat machine maakt |
|---|---|
| snelheid | 60-250m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, en, Gebiedsonderhoud en het reparatiedienst Ge |
| Garantie | één jaar |
| Max. Voedingsdikte | 15 mm |
|---|---|
| Maatwerkgrootte | 12000mm*2500mm*2600mm |
| Max. Lengte lamineren | Onbeperkt |
| Max. het Voeden Grootte | 1320mm |
| Max. Laminatiebreedte | 1200 mm |
| Sollicitatie | Het maken van gegolfde kartonnen dozen |
|---|---|
| Voeding | 440 V 60 Hz |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Min snijgrootte | 140 mm |
| Bestel opslaghoeveelheid | 9999 |
| wanddikte | 5070mm |
|---|---|
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Opleiding | 15 dagen opleiding, video-opleiding |
| Fabriekslocatie | Hebei |
| Productnaam | Dun elektrisch het opheffen van de Machine van de de Snijmachinedoelpuntenmaker van het Controleblad |
|---|---|
| Model | 2400 |
| Max Slitting Size | 2250mm |
| Min het scheuren grootte | 130mm |
| Min doelpuntenmakerbreedte | 30mm |
| Productiecapaciteit | hoge capaciteit |
|---|---|
| Algemene afmetingen | 3.8x1.6x1.65m |
| Productiesnelheid | Hoge snelheid |
| stroomvoorziening | Elektrisch |
| Spanning | 380V/50HZ |