MYQ1500 Volautomatische Lead Edge Feeder Stans- en Rilmachine
| Beschrijving |
![]()
A. Voeder- en Opvanggedeelte
1. De extra lead edge feeder kan dik golfkarton verwerken.
2. In het midden van de kop is een monitor geïnstalleerd, zodat de medewerker de achterkant gemakkelijk kan zien.
3. Het ontwerp van de voorraadstapel en de speciale pneumatische werkbank kunnen veel tijd besparen.
4. Het non-stop bemonsteringssysteem kan het karton nauwkeurig controleren zonder de machine te stoppen.
B. Positioneringsgedeelte
1. Extra borstelwielen en aandrukrollen voor het verwerken van dun papier en golfkarton.
2. Geavanceerde duw- en trekregistratie kan de stansprecisie garanderen.
3. Rikko licht front lay detectiesysteem voorkomt dat scheef papier in het hoofdlichaam terechtkomt.
C. Hoofdlichaam
1. Automatisch gecentraliseerd smeersysteem en instelling van het hoofdketting smeersysteem via HMI.
2. Gepatenteerd schokabsorptiesysteem kan de levensduur van het hoofdlichaam verlengen en de druk verhogen.
3. De intermitterende versnellingsbak gemaakt in Taiwan kan de nauwkeurige registratie garanderen en de grijperaanval verminderen.
D. Stansgedeelte en Afvoer systeem
1. Stansframe nauwkeurig gefixeerd door pneumatisch vergrendelingssysteem.
2. Stansplaat wordt ingebracht en uitgenomen door een luchtzweefapparaat.
3. Elektrisch koppelingssysteem van de hoofdketting kan de ketting stabiel houden wanneer deze op hoge snelheid stopt.
4. Hoofdketting en hulpketting worden periodiek gesmeerd, geregeld door PLC.
5. Beschermingsvenster van de stansmachine kan het hoofdlichaam schoon houden.
6. Lichte en duurzame aluminiumlegering grijperstangen met ketting van Renold UK of IWIS GERMANY zorgen voor nauwkeurigheid.
E. Papieropvanggedeelte
1. Achteraf uitlijnen van papier, zijdelings uitlijnen van papier om de automatische papierinvoer ordelijk te garanderen, de structuur van de papieropvangmachine is eenvoudig, snelle bediening. Achteraf uitlijnen van papier wordt elektrisch aangepast, drie keer sneller dan handmatige bediening, de bediening is eenvoudig en handig. De operator kan het achteraf uitlijnen van papier aan de voorkant van de machine monitoren. Achteraf uitlijnen van papier is voorzien van een dubbele detectieschakelaar om papier in volgorde te monitoren. Het kan ook monsters nemen tijdens het draaien van de machine. Het zal automatisch alarm slaan wanneer de papieropvang de bestelling bereikt om de operator te herinneren het papieropvangplatform te vervangen.
2. Kwantitatief papier: Kan een willekeurige waarde instellen van 10 tot 9999, het zal automatisch uitschakelen wanneer het papier de ingestelde waarde bereikt.
![]()
| Parameters |
| Item | Parameters |
| Model | MYQ1500 |
| Stanstype | Plat stansen onder druk (onderkant is beweegbaar, bovenkant is onbeweegbaar) |
| Maximale papierdoorvoergrootte | 1510*1120 mm |
| Minimale papierdoorvoergrootte | 400*380 mm |
| Maximale stansgrootte | 1490*1100 mm |
| Minimale grijpergrootte | 6-8 mm |
| Maximale stansdruk | 380 N/cm² |
| Verwerkt papier |
Golfkarton: 1-10mm |
| Maximale stanssnelheid | 5000 vellen/u |
| Maximale stapelhoogte invoer | 1400 mm (boven het niveau) |
| Minimale stapelhoogte invoer | 1250 mm (boven het niveau) |
| Hoofd motorvermogen | 11 kw |
| Totaal vermogen | ~27 kw |
| Totaal gewicht | ~20 T |
| Totale afmetingen |
12430*4560*2560 mm |
| Verpakking en Verzending |
1. Adopteert vochtbestendige en schokbestendige verpakking die geschikt is voor langeafstandstransport.
2. Transport en diverse weersomstandigheden. Een complete set onderhouds- en bedieningshandleidingen.
3. Handleidingen zijn inbegrepen.
![]()
| Onze Diensten |
![]()