MYQ1500 Volautomatische Stans- en Rillmachine Klassiek Lead Edge Feeder Model
| Beschrijving |
![]()
A. Voedings- en Verzamelgedeelte
1. De extra lead edge feeder kan dik golfkarton verwerken.
2. In het midden van de kop is een monitor geïnstalleerd, zodat de medewerker de achterkant gemakkelijk kan zien.
3. Het ontwerp met vooraf ingestelde papierstapel en de speciale pneumatische werkbank kunnen veel tijd besparen.
4. Het non-stop bemonsteringssysteem kan het karton nauwkeurig controleren zonder de machine te stoppen.
B. Positioneringsgedeelte
1. Extra borstelwielen en aandrukrollen voor het verwerken van dun papier en golfkarton.
2. Geavanceerde duw- en trekregistratie zorgt voor precisie bij het stansen.
3. Rikko licht frontaal registratiesysteem voorkomt dat scheef papier in het hoofdgedeelte terechtkomt.
C. Hoofdgedeelte
1. Automatisch gecentraliseerd smeersysteem en instelling van het hoofdketting smeersysteem via HMI.
2. Gepatenteerd schokabsorptiesysteem verlengt de levensduur van het hoofdgedeelte en verhoogt de druk.
3. De in Taiwan gemaakte intermitterende tandwielkast zorgt voor nauwkeurige registratie en vermindert de grijperaanval.
D. Stansgedeelte en Afleveringssysteem
1. Stansframe nauwkeurig gefixeerd door pneumatisch vergrendelingssysteem.
2. Stansplaat wordt ingebracht en uitgenomen door een luchtzweefapparaat.
3. Elektrisch koppelingssysteem van de hoofdketting zorgt voor een stabiele ketting bij stilstand op hoge snelheid.
4. Hoofdketting en hulpketting worden periodiek gesmeerd, geregeld door PLC.
5. Beschermingsvenster van het stansgedeelte houdt het hoofdgedeelte schoon.
6. Lichte en duurzame aluminiumlegering grijperstangen met ketting van Renold UK of IWIS GERMANY zorgen voor nauwkeurigheid.
E. Papierverzamelgedeelte
1. Achteraf uitlijnen van papier, zijdelings uitlijnen van papier om automatisch en ordelijk papierinvoer te garanderen. De structuur van de papierverzamelmachine is eenvoudig, snelle bediening. Achteraf uitlijnen van papier wordt elektrisch aangepast, drie keer sneller dan handmatige bediening, de bediening is eenvoudig en handig. De operator kan het achteraf uitlijnen van papier aan de voorkant van de machine monitoren. Achteraf uitlijnen van papier is voorzien van een dubbele detectieschakelaar om papier in volgorde te monitoren. Het kan ook monsters nemen tijdens het draaien van de machine. Het geeft automatisch een alarm wanneer de papierverzameling de bestelling bereikt om de operator te herinneren het papierverzamelplatform te vervangen.
2. Kwantitatief papier: Kan een willekeurige waarde van 10 tot 9999 instellen, het schakelt automatisch uit wanneer het papier de ingestelde waarde bereikt.
![]()
| Parameters |
| Item | Parameters |
| Model | MYQ1500 |
| Stanstype | Plat stansen onder druk (onderzijde is beweegbaar, bovenzijde is onbeweegbaar) |
| Maximale papierdoorvoermaat | 1510*1120 mm |
| Minimale papierdoorvoermaat | 400*380 mm |
| Maximale stansmaat | 1490*1100 mm |
| Minimale grijpermaat | 6-8 mm |
| Maximale stansdruk | 380 N/cm² |
| Verwerkt papier |
Golfkarton: 1-10mm |
| Maximale stanssnelheid | 5000 vellen/u |
| Maximale stapelhoogte invoer | 1400 mm (boven het niveau) |
| Minimale stapelhoogte invoer | 1250 mm (boven het niveau) |
| Hoofd motorvermogen | 11 kw |
| Totaal vermogen | ~27 kw |
| Totaal gewicht | ~20 T |
| Totale afmetingen |
12430*4560*2560 mm |
| Verpakking en Verzending |
1. Adopteert vochtbestendige en schokbestendige verpakking, geschikt voor langeafstandstransport.
2. Transport en diverse weersomstandigheden. Een complete set onderhouds- en bedieningshandleidingen.
3. Handleidingen zijn inbegrepen.
![]()
| Onze Diensten |
![]()