| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Maximale grootte van het voedingsbord | 2200*5000 mm |
| Maximale afdrukplaat | 2200*4800 mm |
| Min voedingsbord | 700*900 mm |
| Werksnelheid | 30-80 stuks/min |
| De diameter van de rol | 720 mm |
| Druknauwkeurigheid | ±0,5 mm |
| Precisie van de splitsing | ±0,5 mm |