De MYQ1500SA Hoge Configuratie Hoge Snelheid Volautomatische Stans- en Rilmachine vertegenwoordigt geavanceerde productietechnologie voor precisie stansbewerkingen op diverse materialen, waaronder papier en golfkarton.
| Model | MYQ-1500SA |
| Stanstype | Platte stans (onderzijde beweegbaar, bovenzijde onbeweegbaar) |
| Max papierdoorvoergrootte | 1520×1120 mm |
| Min papierdoorvoergrootte | 450×400 mm |
| Max stansgrootte | 1500×1100 mm |
| Min grippergrootte | 8 mm |
| Max stansdruk | 450 N/cm² |
| Verwerkt papier | Karton: 200-2000g/㎡ Golfkarton: ≤7mm |
| Max stanssnelheid | 6000 vellen/u |
| Min invoerstapelhoogte | 1250 mm (boven het niveau) |
| Totaal vermogen | ~26.5kw |
| Totaal gewicht | ~32 T |