De MYQ1500SA High Configuration High Speed Volautomatische Stans- en Rillmachine biedt geavanceerde stans- en rilloplossingen voor de verpakkingsindustrie, met uitzonderlijke prestaties en precisie.
| Model | MYQ-1500A |
| Stanstype | Platte stans (onderzijde beweegbaar, bovenzijde onbeweegbaar) |
| Max papierdoorvoerformaat | 1520*1120 mm |
| Min papierdoorvoerformaat | 450*400 mm |
| Max stansformaat | 1500*1100 mm |
| Min grijpergrootte | 8 mm |
| Max stansdruk | 450 N/cm² |
| Verwerkt papier | Golfkarton: ≤ 10mm |
| Max stanssnelheid | 6000 vellen/u |
| Min invoerstapelhoogte | 1250 mm (boven het niveau) |
| Totaal vermogen | ~38kw |
| Totaal gewicht | ~34 T |