| Machinenaam | NC-snijmachine |
| Gebruik | Golfkarton snijden |
| Spanning | 380V |
| Servomotor hoofdaandrijving | 22 kW |
| Achterste voedingsmotor | 1,5 kW (frequentieregeling) |
| Voorwaartse motor | 1,5 kW (frequentieregeling) |
| Maximale snijlengte | 9999 mm |
| Minimale snijlengte | 500 mm |
| Snijprecisie | ±1mm |
| Bestelt opslagcapaciteit | 200 bestellingen |
| Fluit typen | A, C, B, E1, E2, F, G |
| Bordlagen | 3-, 5- en 7-laags golfkarton |