| Productnaam | De hydraulische Tribune van het Molenbroodje voor Golfkartonproductielijn 1400mm |
|---|---|
| Categorie | Golfkartonproductielijn |
| Model | 1400 |
| Originele document breedte | 800~1400mm |
| Het document draagt diameter | maximum 1500mm |
| Sleutelwoorden | golfblad die machine maken |
|---|---|
| Garantie | één jaar |
| Functie | het karton die productielijn maken, om het golfkarton te produceren, maakt golfkarton van ambachtpap |
| Gewicht | 120t |
| Snelheid | 80-200m/min |
| Sleutelwoorden | golfblad die machine maken |
|---|---|
| Garantie | Één Jaar |
| Automatische rang | Automatisch |
| Functie | het karton die productielijn maken, om het golfkarton te produceren, maakt golfkarton van ambachtpap |
| Voltage | 380V/50HZ |
| Sleutelwoorden | golfblad dat machine maakt |
|---|---|
| Snelheid | 100-250m/min |
| garantie | Één jaar |
| Producttype | De volledig Automatische van het de Productielijnkarton van het 5 Vouw Golfkarton Verpakkende Machin |
| Automatische rang | Automatisch |
| Sleutelwoorden | golfblad die machine maken |
|---|---|
| Snelheid | 100-250m/min |
| Garantie | Één Jaar |
| Automatische rang | Automatisch |
| Productnaam | De automatische Golfmachine van de Kartonverpakking, Zanger Facer, machine van de Machines de Enige |
| Sleutelwoorden | golfblad die machine maken |
|---|---|
| Snelheid | 60-100m/min |
| Garantie | Één Jaar |
| Automatische rang | Automatisch |
| Gebruik | Het maken van Karton, Document plooiing |