| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
|---|---|
| Gewicht van de machine | 10000 kg |
| Andere naam | Gevalsmaker |
| Opleiding | 15 dagen opleiding, video-opleiding |
| Toepassing | Voor het vervaardigen van golfkartonnen dozen |
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
|---|---|
| haven van laadplaats | Tianjin |
| Slotter | geautomatiseerd |
| Andere naam | Gevalsmaker |
| Wanddikte | 5070mm |
| haven van laadplaats | Tianjin |
|---|---|
| Opleiding | 15 dagen opleiding, video-opleiding |
| Fabriekslocatie | Hebei |
| Slotter | geautomatiseerd |
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
| Andere naam | Gevalsmaker |
|---|---|
| Anvil merk | Depressie of Max Dura |
| haven van laadplaats | Tianjin |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Fabriekslocatie | Hebei |
| Wanddikte | 5070mm |
|---|---|
| Andere naam | Gevalsmaker |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Gewicht van de machine | 10000 kg |
| Anvil merk | Depressie of Max Dura |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
|---|---|
| Anvil merk | Depressie of Max Dura |
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
| Fabriekslocatie | Hebei |
| Opleiding | 15 dagen opleiding, video-opleiding |
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
|---|---|
| Andere naam | Gevalsmaker |
| haven van laadplaats | Tianjin |
| wanddikte | 5070mm |
| Fabriekslocatie | Hebei |
| haven van laadplaats | Tianjin |
|---|---|
| Fabriekslocatie | Hebei |
| wanddikte | 5070mm |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Anvil merk | Depressie of Max Dura |
| wanddikte | 5070mm |
|---|---|
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Opleiding | 15 dagen opleiding, video-opleiding |
| Fabriekslocatie | Hebei |
| Opleiding | 15 dagen opleiding, video-opleiding |
|---|---|
| Anvil merk | Depressie of Max Dura |
| wanddikte | 5070mm |
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
| Slotter | geautomatiseerd |