| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 100-130m/min |
| Gebruik | Druk het Inlassen |
| Kleur | Wit, zwart |
| Trefwoorden | gokautomaat afdrukken |
|---|---|
| Snelheid | 260 stuks/min |
| Garantie | een jaar |
| Automatisch cijfer | Vol automatisch |
| Gebruik | Karton, papiergolf maken |
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
|---|---|
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische rang | Automatisch |
| Type | golfkartondoos die machine maken |
| Naam | De automatische Golf van de de Drukmachine van Kartonflexo Voeder die van het Loodeage Matrijzenknip |
|---|---|
| Het werk Snelheid | 130pcs/min |
| Max Paper-grootte | 1600x2800mm |
| Min Paper Size | 450x850mm |
| Maximaal afdrukgebied | 1600x2800mm |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rang | Volledig Automatisch |
| Grootte | 900mm |
| snelheid | 300 stks/min |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 100-130 stks/min |
| Gebruik | Druk het Inlassen |
| Kleur | Wit, zwart |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 100-130m/min |
| Gebruik | Druk het Inlassen |
| Kleur | Wit, zwart |