| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
|---|---|
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische rang | Automatisch |
| Type | golfkartondoos die machine maken |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Type | De Machine van de kartondruk |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Voedingstype | voeder voor de voeding van de rand met lood |
| Toepasselijk karton | 35 laag golfkarton |
| Tipe in de handel brengen | Gewoon product |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 60pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Op maat |
| Automatische rangschikking | Semi-auto |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 60pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische Rang | Semi-auto |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 60pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Op maat |
| Automatische rangschikking | Semi-auto |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 100-130m/min |
| Gebruik | Druk het Inlassen |
| Kleur | Wit, zwart |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 100-130 stks/min |
| Gebruik | Druk het Inlassen |
| Kleur | Wit, zwart |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 100-130m/min |
| Gebruik | Druk het Inlassen |
| Kleur | Wit, zwart |
| Spanning | 220V/380V/480V |
|---|---|
| Type | Verpakkingslijn |
| Gedreven type | Elektrisch en pneumatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakkingsmateriaal | Hout, Kunststof |