| Spanning | 220V/380V/480V |
|---|---|
| Type | Verpakkingslijn |
| Gedreven type | Elektrisch en pneumatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakkingsmateriaal | Hout, Kunststof |
| Naam | Inkt Golf van de de Drukmachine van Kartonflexo Roterende Aangepaste de Matrijzensnijder van Slotter |
|---|---|
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Sollicitatie | kartondoos het maken |
| Maat | aangepast |
| Naam | Inkt Golf van de de Drukmachine van Kartonflexo Roterende Aangepaste de Matrijzensnijder van Slotter |
|---|---|
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Sollicitatie | kartondoos het maken |
| Maat | Aangepast |
| Voltage | 220V/380V/480V |
|---|---|
| Type | Packaging Line |
| Driven type | Electric and pneumatic |
| Condition | New |
| Packaging material | Wood,Plastic |
| Naam | Andere machines voor het afdrukken van kartonnen dozen |
|---|---|
| Materiaal | Zuivel |
| Spanning | 220V / 380V / 440V |
| Versnelling | 130 pic/min |
| Gewicht | 28000 kg |
| Automatisch cijfer | Automatisch |
|---|---|
| Sleutelwoord | Flexoprinting Slotting Die Cutting Machine |
| Type | 2800 |
| Kleur | Wit grijs, |
| Naam van het product | Fluit golfkarton lamineermachine |
| Automatisch cijfer | Automatisch |
|---|---|
| Sleutelwoord | Flexoprinting Slotting Die Cutting Machine |
| Type | 2800 |
| Kleur | Wit grijs, |
| Product name | Fluit golfkarton lamineermachine |
| Spanning | 220V/380V |
|---|---|
| type | Verpakkende Lijn |
| gedreven type | Elektrisch en pneumatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| verpakkingsmateriaal | Hout, Plastiek |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| type | Volledig automatisch |
| Versnelling | 240 meter per minuut |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Spanning | 220V/380V |
|---|---|
| Type | Verpakkende Lijn |
| aandrijving | Elektrisch en pneumatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakkingsmateriaal | Hout, Plastiek |