| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 7500pcs/hour |
| Geautomatiseerd | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 1300x980mm |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 7500pcs/hour |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 1060x780mm |
| Type | Die-cutting Machine |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 7500pcs/hour |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 1060x780mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 0-100 stukken/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
| After-sales service verleend | Online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 0-100 stukken/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
| After-sales service verleend | Online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 0-80 stuks/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
| After-sales service verleend | Online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 0-80 stuks/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
| After-sales service verleend | Online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Type | Het handdocument Voeden |
| Snelheid | 20 stuks/min |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| After-sales service verleend | Online-ondersteuning |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Type | Het handdocument Voeden |
| Snelheid | 18 stuks/min |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| After-sales service verleend | Online-ondersteuning |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Type | Het handdocument Voeden |
| Snelheid | 18 stuks/min |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| After-sales service verleend | Online-ondersteuning |