| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Type | Het handdocument Voeden |
| Snelheid | 20 stuks/min |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| After-sales service verleend | Online-ondersteuning |
| Snijmateriaal | Papier, Golfkarton, Karton |
|---|---|
| Maaibreedte | 780 mm |
| Snijsnelheid | 7000 vellen/uur |
| Snijdikte | 1-4 mm |
| Voeding | 220V/380V/400V/440V |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 0-80 stuks/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
| After-sales service verleend | Online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 0-80 stuks/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
| After-sales service verleend | Online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 0-80 stuks/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
| After-sales service verleend | Online ondersteuning, videotechnische ondersteuning |
| Snijkracht | Hoog |
|---|---|
| Machineafmeting | 5129*4150*2346 mm |
| Voedingsmethode | Het hand voeden |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Voermethode | Automatische voeding |
| Voedingsmethode | Het hand voeden |
|---|---|
| Verzekeringsonderdelen | Vier |
| Machinekleur | Wit, grijs, aanpasbaar. |
| Functie | Het vouwen en matrijzenknipsel |
| Dieettype | Flatbed-matrijs |
| Machinekleur | Wit, grijs, aanpasbaar. |
|---|---|
| Functie | Het vouwen en matrijzenknipsel |
| Geautomatiseerd | Ja |
| Kleur | Grijs wit, |
| Voermethode | Automatische voeding |
| Creasing Length | <40mm |
|---|---|
| Cutting Force | High |
| Cutting Material | Corrugated Board |
| Feedingmethod | Automatic Feeding |
| Feeding Method | Manual Feeding |
| Maximale werksnelheid | 4500 vellen/uur |
|---|---|
| Type van de matras | Vervaardiging van de volgende stoffen: |
| Rem Koppeling | Elektrische zuigplaatremkoppeling |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, veiligheidswachten |
| stalen plaat | Roestvrij staal |