| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
|---|---|
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Control System | Electric |
| Model | 2000/2500/3000 |
|---|---|
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Controlesysteem | Elektrisch |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| Min. velgrootte | 400 × 600 mm |
| Max. Mechanische Snelheid | 100-200pcs/min |
| Max. velgrootte | 2000/2500/3000 mm |
| Controlesysteem | Elektrisch |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| Min. velgrootte | 400 × 600 mm |
| Max. Mechanische Snelheid | 120-150pcs/min |
| Max. velgrootte | 2000/2500/3000 mm |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| Min. velgrootte | 400 × 600 mm |
| Max. Mechanische Snelheid | 120-150pcs/min |
| Max. velgrootte | 2000/2500/3000 mm |
| Controlesysteem | elektrisch |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| Min. velgrootte | 400 × 600 mm |
| Max. Mechanische Snelheid | 120-150pcs/min |
| Max. velgrootte | 2000/2500/3000 mm |
| Controlesysteem | elektrisch |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| Min. velgrootte | 400 × 600 mm |
| Max. Mechanische Snelheid | 120-150pcs/min |
| Max. velgrootte | 2000/2500/3000 mm |
| Controlesysteem | elektrisch |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| Min. velgrootte | 400 × 600 mm |
| Max. Mechanische Snelheid | 120-150pcs/min |
| Max. velgrootte | 2000/2500/3000 mm |
| Min. bladgrootte | 400 mm |
|---|---|
| Model | 2000 |
| Max. die Diepte inlassen | 350/530 mm |
| Max. Bladlengte | 2000 mm |
| Maximale snelheid. | 30pcs/min |
| Sleutelwoorden | Roterende slotmachine |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Versnelling | 0-70 stuks/min |
| Voeding | Ketenvoeding |