| Min. bladgrootte | 400mm X 600mm |
|---|---|
| Maximale snelheid. | 120 m/min |
| Max. velgrootte | 2500 mm |
| Naam | Gegolfde Slotter-machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Model | 2000/2500/3000 |
|---|---|
| Min. bladgrootte | 400mm X 600mm |
| Naam | Gegolfde Slotter-machine |
| Max. velgrootte | 2000/2500/3000 mm |
| Maximale snelheid. | 150 m/min |
| Max. velgrootte | 2000/2500/3000 mm |
|---|---|
| Min. bladgrootte | 400mm X 600mm |
| Maximale snelheid. | 150 m/min |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Naam | Gegolfde Slotter-machine |
| Controlesysteem | Elektrisch |
|---|---|
| Max. die Diepte inlassen | 350/530 mm |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Min. bladgrootte | 400mm X 600mm |
| Maximale snelheid. | 150 m/min |
| Maximale snelheid. | 150 m/min |
|---|---|
| Max. velgrootte | 2000/2500/3000 mm |
| Controlesysteem | Elektrisch |
| Naam | Gegolfde Slotter-machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Controlesysteem | Elektrisch |
|---|---|
| Naam | Gegolfde Slotter-machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Max. die Diepte inlassen | 350/530 mm |
| Max. velgrootte | 2000/2500/3000 mm |
| Naam | Gegolfde Slotter-machine |
|---|---|
| Maximale snelheid. | 150 m/min |
| Max. die Diepte inlassen | 350/530 mm |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Controlesysteem | Elektrisch |
| Controlesysteem | Elektrisch |
|---|---|
| Min. bladgrootte | 400mm X 600mm |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Naam | Gegolfde Slotter-machine |
| Maximale snelheid. | 150 m/min |
| Maximale snelheid. | 150 m/min |
|---|---|
| Model | 2000/2500/3000 |
| Naam | Gegolfde Slotter-machine |
| Controlesysteem | Elektrisch |
| Min. bladgrootte | 400mm X 600mm |
| Maximale snelheid. | 150 m/min |
|---|---|
| Max. velgrootte | 2000/2500/3000 mm |
| Min. bladgrootte | 400mm X 600mm |
| Max. die Diepte inlassen | 350/530 mm |
| Naam | Gegolfde Slotter-machine |