| werkwijdte | 2200 mm |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Economische snelheid | 180-230 m/min |
| Nummer van de warmteplaat | 600 mm x 18 stukken |
| Lengte van de koelsectie | 5 m |
| werkwijdte | 2200 mm |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Economische snelheid | 180-230 m/min |
| Nummer van de warmteplaat | 600 mm x 18 stukken |
| Lengte van de koelsectie | 5 m |
| Packaging Details | Wooden case packaging(optional) or well packed plastic film packaing |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5 sets/month |
| Place of Origin | Hebei province,China |
| Response Type | Error Message |
|---|---|
| Authentication | Required |
| User Action | None Allowed |
| Permission | Insufficient |
| Server Software | openresty |
| Productnaam | Golfkartonproductielijn |
|---|---|
| Machinegewicht | 80T |
| Ontwerpsnelheid | 200 m/min |
| Verwarmingsvermogen | 45 kW |
| Productiecapaciteit | high-capaciteit |
| Productnaam | Golfkartonproductielijn |
|---|---|
| Machinegewicht | 80T |
| Ontwerpsnelheid | 200 m/min |
| Verwarmingsvermogen | 45 kW |
| Productiecapaciteit | high-capaciteit |
| Productnaam | NC-snijder Spiraalmessen Golfkartonproductielijn 2200 mm breed |
|---|---|
| categorie | NC-snijder Spiraalvormige messenmachine |
| Effectieve breedte | 1800 mm |
| Operatie richting | links of rechts |
| Hoogste machinesnelheid | 100m/min |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| After-sales service verleend | Online ondersteuning, video -technische ondersteuning |
| Type | 2200 |
| Kleur | Geel wit, |
| Productnaam | Fluit golfkarton lamineermachine |
| Pneumatische drukplaat | 7 groepen |
|---|---|
| Temperatuurvereisten | 160℃ tot 180℃ |
| Luchtdruk | 0,5—0,6 MPa |
| Spanning | 380V |
| Naam | dubbele facer |
| Functie | Verwarmen, drogen en vormgeven van golfkarton |
|---|---|
| Luchtdruk | 0,5—0,6 MPa |
| het aanpassen van klep | 2 stuks |
| Temperatuurvereisten | 160℃ tot 180℃ |
| Naam | dubbele facer |