| Spanning | 380V |
|---|---|
| Type drukplaat | drijvend type |
| Correctie systeem | 2 groepen |
| Stoomdruk | 00,8 ∼1,3 Mpa |
| Economische snelheid | 180-200 m/min |
| Stoomkistnummer | -25℃~50℃ |
|---|---|
| het aanpassen van klep | 2 stuks |
| Luchtdruk | 0,5—0,6 MPa |
| Stoomdruk | 00,8 ∼1,3 Mpa |
| Naam | dubbele facer |
| Correctie systeem | 2 groepen |
|---|---|
| Luchtdruk | 0,5—0,6 MPa |
| Pneumatische drukplaat | 7 groepen |
| Functie | Verwarmen, drogen en vormgeven van golfkarton |
| het aanpassen van klep | 2 stuks |
| Luchtdruk | 0,5—0,6 MPa |
|---|---|
| Werkmateriaal | Golfkarton |
| Stoomkistnummer | -25℃~50℃ |
| Functie | Verwarmen, drogen en vormgeven van golfkarton |
| Pneumatische drukplaat | 7 groepen |
| Correctie systeem | 2 groepen |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 180 m/min |
| Stoomdruk | 00,8 ∼1,3 Mpa |
| Pneumatische drukplaat | 7 groepen |
| Luchtdruk | 0,5—0,6 MPa |
| Correctie systeem | 2 groepen |
|---|---|
| Functie | Verwarmen, drogen en vormgeven van golfkarton |
| Economische snelheid | 180-200 m/min |
| Pneumatische drukplaat | 7 groepen |
| Stoomdruk | 00,8 ∼1,3 Mpa |
| Ontwerpsnelheid | 180 m/min |
|---|---|
| Stoomkistnummer | -25℃~50℃ |
| Pneumatische drukplaat | 7 groepen |
| Luchtdruk | 0,5—0,6 MPa |
| Type drukplaat | drijvend type |
| het aanpassen van klep | 2 stuks |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| Luchtdruk | 0,5—0,6 MPa |
| Stoomdruk | 00,8 ∼1,3 Mpa |
| Temperatuurvereisten | 160℃ tot 180℃ |
| Werkbreedte | 1600 mm |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 150 m/min |
| Economische snelheid | 180-230 m/min |
| Nummer van de warmteplaat | 600 mm x 10 stuks |
| Lengte van de koelsectie | 5m |
| Werkbreedte | 1600 mm |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 150 m/min |
| Economische snelheid | 180-230 m/min |
| Nummer van de warmteplaat | 600 mm x 10 stuks |
| Lengte van de koelsectie | 5m |