| Mechanische configuratie | Computergestuurde spiraalvormige dwarssnijder |
|---|---|
| Grootte van uitrusting | Lmx4,2*Bmx1,2*Hmx1,4 |
| Controlesysteem | PLC |
| Hoogste machinesnelheid | 100m/min |
| Maximale snijlengte | 9999mm |
| Effectieve breedte | 2200 mm |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Hoogste machinesnelheid | 100m/min |
| Enkel gewicht | Max3500 kg |
| Mechanische configuratie | Computergestuurde spiraalvormige dwarssnijder |
| Productnaam | Automatische grote galerij stapler |
|---|---|
| Werkbreedte | 2200 mm |
| Ontwerpsnelheid | 200 m/min |
| Economische snelheid | 120-200 m/min |
| Maximale stapellengte | 3500 mm |
| Productnaam | Automatische grote galerij stapler |
|---|---|
| Werkbreedte | 2200 mm |
| Ontwerpsnelheid | 200 m/min |
| Economische snelheid | 120-200 m/min |
| Maximale stapellengte | 3500 mm |
| Productnaam | Steam Single Facer voor golfkartonproductielijn 1400-model |
|---|---|
| categorie | Golfkartonproductielijn |
| Model | 1400 |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Breedte | 1400 mm |
| Productnaam | Machine 2200mm van Singal Facer van de golfkartonproductielijn Elektrische |
|---|---|
| categorie | Golfkartonproductielijn |
| Werkbreedte | 1400 mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm, 2200mm |
| Werkende richting | links of rechts (bepaald volgens de fabriek van de klant) |
| Ontwerpsnelheid | 120m/min |
| Naam | SF-280-1400 Model Gemodulariseerde enkelzijdige unit |
|---|---|
| Waaierroldiameter | ¢ 360 mm |
| Diameter van de drukrol | ¢370mm |
| Diameter van de lijmrol | ¢ 252 mm |
| Diameter van vaste pastrol | ¢142mm |
| Naam | SF-360-2500 model modulaire enkelzijdige |
|---|---|
| Waaierroldiameter | ¢ 360 mm |
| Diameter van de drukrol | ¢370mm |
| Diameter van de lijmrol | ¢ 252 mm |
| Diameter van vaste pastrol | ¢142mm |
| Economische snelheid | 180-200 m/min |
|---|---|
| Functie | Verwarmen, drogen en vormgeven van golfkarton |
| Correctie systeem | 2 groepen |
| Type drukplaat | drijvend type |
| Pneumatische drukplaat | 7 groepen |
| Temperatuurvereisten | 160℃ tot 180℃ |
|---|---|
| Economische snelheid | 180-200 m/min |
| Correctie systeem | 2 groepen |
| Ontwerpsnelheid | 180 m/min |
| Werkmateriaal | Golfkarton |