| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische Rang | Volledig automatisch |
| Grootte | 1400mm |
| snelheid | 250pcs/min |
| Functie | Golfkartondruk die het Diecutting inlassen |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Machinewijze | Printer de van golfkarton Slotter van Doosflexo |
| Sleutelwoorden | Kartondruk met slotter |
| Andere naam | Gevalsmaker |
|---|---|
| Opleiding | 15 dagen opleiding, video-opleiding |
| Gewicht van de machine | 10000 kg |
| Wanddikte | 5070mm |
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
| haven van laadplaats | Tianjin |
|---|---|
| Fabriekslocatie | Hebei |
| wanddikte | 5070mm |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Anvil merk | Depressie of Max Dura |
| Wanddikte | 5070mm |
|---|---|
| Slotter | geautomatiseerd |
| haven van laadplaats | Tianjin |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Anilox-rollermerk | Haili |
| Fabriekslocatie | Hebei |
|---|---|
| Slotter | geautomatiseerd |
| Gewicht van de machine | 10000 kg |
| Toepassing | Voor het vervaardigen van golfkartonnen dozen |
| Anilox-rollermerk | Haili |
| Wanddikte | 5070mm |
|---|---|
| Andere naam | Gevalsmaker |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Gewicht van de machine | 10000 kg |
| Anvil merk | Depressie of Max Dura |