| Andere naam | Gevalsmaker |
|---|---|
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Slotter | geautomatiseerd |
| Gewicht van de machine | 10000 kg |
| Toepassing | Voor het maken van golfkartonnen dozen |
| Wanddikte | 5070mm |
|---|---|
| haven van laadplaats | Tianjin |
| Toepassing | Voor het vervaardigen van golfkartonnen dozen |
| Anvil merk | Depressie of Max Dura |
| Gewicht van de machine | 10000 kg |
| haven van laadplaats | Tianjin |
|---|---|
| Opleiding | 15 dagen opleiding, video-opleiding |
| Fabriekslocatie | Hebei |
| Slotter | geautomatiseerd |
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rang | Volledig Automatisch |
| Grootte | 900mm |
| snelheid | 300 stks/min |
| Spanning | 220V/380V |
|---|---|
| Type | Verpakkende Lijn |
| Gedreven type | Elektrisch en pneumatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakkingsmateriaal | Hout, Plastiek |
| wanddikte | 5070mm |
|---|---|
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Opleiding | 15 dagen opleiding, video-opleiding |
| Fabriekslocatie | Hebei |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Document breedte | 1800mm |
| Motorvermogen | 45kw |
| Productiecapaciteit | hoge capaciteit |
| Ontwerpsnelheid | 200m/Min |
| Maximale werkingssnelheid | 150pcs/min |
|---|---|
| Max Feeding Size | 1250*2600 mm |
| Min Feeding Size | 420*720 mm |
| Maximum drukgrootte | 1200*2400 mm |
| Kartondikte | 211mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 150-180m/min |
| Gebruik | Doosdruk |
| Kleur | Franse grijs |
| Maximum lopende Snelheid | 3250 m/min |
|---|---|
| Maximale verpakkingssnelheid | 20 verpakkingen/min |
| Maximale afmeting van het karton | 700 mm*500 mm |
| Minimumgrootte karton | 195 mm*105 mm |
| Maximale breedte van karton (inclusief schommeldoek) | 1100 mm |