| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Functie | karton die het lijmen vouwen |
| Sleutelwoorden | kosmetische doos die het lijmen vouwen |
| snelheid | 0-300m/min |
| Automatische Rang | Volledig automatisch |
| Maximum lopende Snelheid | 3250 m/min |
|---|---|
| Maximale verpakkingssnelheid | 20 verpakkingen/min |
| Maximale afmeting van het karton | 700 mm*500 mm |
| Minimumgrootte karton | 195 mm*105 mm |
| Maximale breedte van karton (inclusief schommeldoek) | 1100 mm |
| Maximum lopende Snelheid | 3250 m/min |
|---|---|
| Maximale verpakkingssnelheid | 20 verpakkingen/min |
| Maximale afmeting van het karton | 700 mm*500 mm |
| Minimumgrootte karton | 195 mm*105 mm |
| Maximale breedte van karton (inclusief schommeldoek) | 1100 mm |
| Maximum lopende Snelheid | 3250 m/min |
|---|---|
| Max packaging speed | 20 packages/min |
| Maximum cardboard size | 700mm*500mm |
| Minimumgrootte karton | 195 mm*105 mm |
| Maximum width of cardboard (including swing cover) | 1100mm |
| Maximum lopende Snelheid | 3250 m/min |
|---|---|
| Maximale verpakkingssnelheid | 20 verpakkingen/min |
| Maximale afmeting van het karton | 700 mm*500 mm |
| Minimumgrootte karton | 195 mm*105 mm |
| Maximale breedte van karton (inclusief schommeldoek) | 1100 mm |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
|---|---|
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| Dynamische balans van de drukcilinder | G6.3 |
| Druksnelheid | 100-300m/min |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
|---|---|
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
| Druknauwkeurigheid | ±0,1 mm |
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chroomverf |
| De Hardheid van de drukcilinder | HRC50-55 |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Het voeden manier | De Voeder van de loodrand |
| Type | golfkartondoos die machine maken |
| Productnaam | het kartondoos die van de golfkartonproductielijn machine maken |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Voedingstype | voeder voor de voeding van de rand met lood |
| Toepasselijk karton | 35 laag golfkarton |
| Tipe in de handel brengen | Gewoon product |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200PCS/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Kleur | yello, blauw, wit of aangepast |
| Automatische rang | Automatisch |