| Maximum lopende Snelheid | 3250 m/min |
|---|---|
| Maximale verpakkingssnelheid | 20 verpakkingen/min |
| Maximale afmeting van het karton | 700 mm*500 mm |
| Minimumgrootte karton | 195 mm*105 mm |
| Maximale breedte van karton (inclusief schommeldoek) | 1100 mm |
| Maximum lopende Snelheid | 3250 m/min |
|---|---|
| Maximale verpakkingssnelheid | 20 verpakkingen/min |
| Maximale afmeting van het karton | 700 mm*500 mm |
| Minimumgrootte karton | 195 mm*105 mm |
| Maximale breedte van karton (inclusief schommeldoek) | 1100 mm |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Thickness | 7.2mm |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische rang | Automatisch |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
|---|---|
| Gewicht van de machine | 10000 kg |
| Andere naam | Gevalsmaker |
| Opleiding | 15 dagen opleiding, video-opleiding |
| Toepassing | Voor het vervaardigen van golfkartonnen dozen |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 100pieces/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Afmetingen (L*W*H | 4700*2800*1800mm |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Anilox-rollermerk | Haili |
|---|---|
| haven van laadplaats | Tianjin |
| Toepassing | Voor het vervaardigen van golfkartonnen dozen |
| Anvil merk | Depressie of Max Dura |
| Gewicht van de machine | 10000 kg |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
|---|---|
| Andere naam | Gevalsmaker |
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
| Wanddikte | 5070mm |
| Anvil merk | Depressie of Max Dura |
| Andere naam | Gevalsmaker |
|---|---|
| Anvil merk | Depressie of Max Dura |
| haven van laadplaats | Tianjin |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Fabriekslocatie | Hebei |
| Anilox-rollermerk | Haili |
|---|---|
| Toepassing | Voor het vervaardigen van golfkartonnen dozen |
| Andere naam | Gevalsmaker |
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
| haven van laadplaats | Tianjin |