| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| maximum het werk snelheid | 120pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Machinetype | de drukmachine van hoge snelheidsflexo |
| elektrische compoment | Schneider, simens |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 150pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | aangepast |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 60pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische Rang | Semi-auto |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 150pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Kleur | Volgens de eis van de klant |
| Automatische rang | Automatisch |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 60pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische Rang | Semi-auto |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 60pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Op maat |
| Automatische rangschikking | Semi-auto |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Voltage | 380V50HZ |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 250pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische rang | Automatisch |
| Het Dynamische Saldo van de drukcilinder | G6.3 |
|---|---|
| Drukbreedte | 9001600mm |
| De Lengte van de drukcilinder | 20003100mm |
| Het Saldoprecisie van de drukcilinder | ≤0.75mm |
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chrome-het plateren |
| Het Dynamische Saldo van de drukcilinder | G6.3 |
|---|---|
| De Lengte van de drukcilinder | 20003100mm |
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| De Hardheid van de drukcilinder | HRC50-55 |
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chrome-het plateren |