| Functie | druk, matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 180pcs/min |
| Drukgrootte | Aangepast |
| Toepassing | het golfkartondoos maken |
| Verpakking Details | Het plastic film behandelen of houten geval verpakking (choosen) |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Het voeden Type | Ketting het voeden of het auto voeden |
| Rolbehandeling | het doven behandeling met met een laag bedekt chroom |
| Naam | Andere machines voor het afdrukken van kartonnen dozen |
|---|---|
| Materiaal | Zuivel |
| Spanning | 220V / 380V / 440V |
| Versnelling | 130 pic/min |
| Gewicht | 28000 kg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 200-220m/min |
| Gebruik | Kartondruk |
| Kleur | Grijs-wit |
| Productnaam | Automatische flexodrukmachine met stansmachine voor stansen |
|---|---|
| Categorie | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| Maximum het voeden grootte | 2800x1600mm |
| Maximale afdrukgrootte | 2600x1600mm |
| Min het voeden grootte | 370 mm × 600 mm |
| De Lengte van de drukcilinder | 20003100mm |
|---|---|
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chrome-het plateren |
| Druksnelheid | 100-300m/min |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| Druknauwkeurigheid | ±0.1mm |
|---|---|
| Drukbreedte | 9001600mm |
| Het Saldoprecisie van de drukcilinder | ≤0.75mm |
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
| De Lengte van de drukcilinder | 20003100mm |
| De Hardheid van de drukcilinder | HRC50-55 |
|---|---|
| Drukbreedte | 9001600mm |
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
| Het Dynamische Saldo van de drukcilinder | G6.3 |
| Druksnelheid | 100-300m/min |
| Het Saldoprecisie van de drukcilinder | ≤0.75mm |
|---|---|
| Druksnelheid | 100-300m/min |
| Drukbreedte | 9001600mm |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
| Druknauwkeurigheid | ±0.1mm |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| Het Aseind van de drukcilinder | ≤0.1mm |
| Druknauwkeurigheid | ±0.1mm |