| Het Dynamische Saldo van de drukcilinder | G6.3 |
|---|---|
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Drukbreedte | 9001600mm |
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| Afdrukkleur | 1-6 Kleuren |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |
|---|---|
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| Productnaam | 4 kleuren golfkarton flexo drukmachine met stansen |
|---|---|
| Categorie | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| Ontwerpsnelheid | 260 stks/min |
| Het werk snelheid | 200-250 stks/min |
| Maximum het voeden grootte | 1400X3300mm |
| Naam | 900x2000 de Drukmachine van Flexo van het inktkarton het Golfkarton Inlassen |
|---|---|
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Naam | 3 kleuren die de Drukmachine inlassen van Flexo van het Matrijzenknipsel Golfkarton |
|---|---|
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Automatische 4 Kleuren Golf de Drukmachine die van Kartonflexo Matrijzenknipsel inlast |
|---|---|
| Categorie | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| Ontwerpsnelheid | 260 stuks/min |
| Het werk snelheid | 240 PCs/min |
| Maximum het voeden grootte | 1200X2400mm |
| Naam | De automatische Golf van de de Drukmachine van Kartonflexo Voeder die van het Loodeage Matrijzenknip |
|---|---|
| Het werk Snelheid | 130pcs/min |
| Max Paper-grootte | 1600x2800mm |
| Min Paper Size | 450x850mm |
| Maximaal afdrukgebied | 1600x2800mm |
| Naam | Inkt Golf van de de Drukmachine van Kartonflexo Roterende Aangepaste de Matrijzensnijder van Slotter |
|---|---|
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Automatische rang | Automatisch |
| Voltage | 380V50HZ |