| Sleutelwoorden | golfblad die machine maken |
|---|---|
| snelheid | 60-250m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, en, Gebiedsonderhoud en het reparatiedienst Ge |
| Garantie | Één jaar |
| Trefwoorden | Golfmachine met golfplaten |
|---|---|
| Snelheid | 60-250 m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
| After-sales service verleend | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland,Installatie, inbed |
| Garantie | een jaar |
| Hoogste machinesnelheid | 100m/min |
|---|---|
| Grootte van uitrusting | Lmx4,2*Bmx1,2*Hmx1,4 |
| Precisie van snijpapier | Uniform ± 1 mm, niet-uniform ± 2 mm |
| Controlesysteem | PLC |
| Enkel gewicht | Max3500 kg |
| Hoogste machinesnelheid | 100m/min |
|---|---|
| Minimale snijlengte | 500 mm |
| Effectieve breedte | 2200 mm |
| Grootte van uitrusting | Lmx4,2*Bmx1,2*Hmx1,4 |
| Maximale snijlengte | 9999mm |
| Spanning | 220v/380v/440v/aanpasbaar |
|---|---|
| Precisie van snijpapier | Uniform ± 1 mm, niet-uniform ± 2 mm |
| Hoogste machinesnelheid | 100m/min |
| Minimale snijlengte | 500 mm |
| Effectieve breedte | 2200 mm |
| Grootte van uitrusting | Lmx4,2*Bmx1,2*Hmx1,4 |
|---|---|
| Precisie van snijpapier | Uniform ± 1 mm, niet-uniform ± 2 mm |
| Minimale snijlengte | 500 mm |
| Hoogste machinesnelheid | 100m/min |
| Maximale snijlengte | 9999mm |
| Effectieve breedte | 2200 mm |
|---|---|
| Maximale snijlengte | 9999mm |
| Precisie van snijpapier | Uniform ± 1 mm, niet-uniform ± 2 mm |
| Enkel gewicht | Max3500 kg |
| Operatie richting | Links of rechts (bepaald in de fabriek van de klant) |
| Minimale snijlengte | 500 mm |
|---|---|
| Maximale snijlengte | 9999mm |
| Precisie van snijpapier | Uniform ± 1 mm, niet-uniform ± 2 mm |
| Controlesysteem | PLC |
| Spanning | 220v/380v/440v/aanpasbaar |
| Maximale snijlengte | 9999mm |
|---|---|
| Operatie richting | Links of rechts (bepaald in de fabriek van de klant) |
| Effectieve breedte | 2200 mm |
| Controlesysteem | PLC |
| Minimale snijlengte | 500 mm |
| Minimale snijlengte | 500 mm |
|---|---|
| Maximale snijlengte | 9999mm |
| Spanning | 220v/380v/440v/aanpasbaar |
| Grootte van uitrusting | Lmx4,2*Bmx1,2*Hmx1,4 |
| Mechanische configuratie | Computergestuurde spiraalvormige dwarssnijder |