| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
|---|---|
| Het Dynamische Saldo van de drukcilinder | G6.3 |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| De Hardheid van de drukcilinder | HRC50-55 |
| Druksnelheid | 100-300m/min |
| Druknauwkeurigheid | ±0.1mm |
|---|---|
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chrome-het plateren |
| Het Dynamische Saldo van de drukcilinder | G6.3 |
| Het Saldoprecisie van de drukcilinder | ≤0.75mm |
| Drukbreedte | 9001600mm |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartonprinter/kartonprinter, kartonprinter |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische rang | Automatisch |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Automatische rang | Automatisch |
| Voltage | 380V50HZ |
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
|---|---|
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chrome-het plateren |
| Het Dynamische Saldo van de drukcilinder | G6.3 |
| Het Saldoprecisie van de drukcilinder | ≤0.75mm |
| Het Aseind van de drukcilinder | ≤0.1mm |
|---|---|
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| Druksnelheid | 100-300m/min |
| De Lengte van de drukcilinder | 20003100mm |
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chrome-het plateren |
| De Lengte van de drukcilinder | 20003100mm |
|---|---|
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
| Het Aseind van de drukcilinder | ≤0.1mm |
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chrome-het Plateren |
| De Hardheid van de drukcilinder | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Length | 2000-3100mm |
| Printing Plate Thickness | 7.2mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 250pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | aangepast |
| Automatische rang | Automatisch |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |
| Spanning | 380V50Hz |