| Automatisch cijfer | Automatisch |
|---|---|
| Sleutelwoord | Flexoprinting Slotting Die Cutting Machine |
| Type | 2800 |
| Kleur | Wit grijs, |
| Naam van het product | Fluit golfkarton lamineermachine |
| Maximale afmetingen van karton | 1200X2400mm |
|---|---|
| Hoogte van het stapelen van karton | 1800 mm |
| Maximaal stapelgewicht | 1500 kg |
| opstapelde kolommen | enkele kolom |
| Verwijderingsmethode van karton | hydraulische hefvork |
| Druknauwkeurigheid | ±0.1mm |
|---|---|
| De Hardheid van de drukcilinder | HRC50-55 |
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chrome-het plateren |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
|---|---|
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chroomverf |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
| Precisie van het drukcilinderbalans | ≤ 0,75 mm |
| Druknauwkeurigheid | ±0,1 mm |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ100-Φ400mm |
|---|---|
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| Het Dynamische Saldo van de drukcilinder | G6.3 |
| Druklengte | Onbeperkt |
| Drukkleur | 6 kleuren |
| Het Saldoprecisie van de drukcilinder | ≤0.75mm |
|---|---|
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| De Lengte van de drukcilinder | 20003100mm |
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| Druknauwkeurigheid | ±0.1mm |
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
|---|---|
| Druknauwkeurigheid | ±0.1mm |
| Drukbreedte | 9001600mm |
| Druksnelheid | 100-300m/min |
| De Lengte van de drukcilinder | 20003100mm |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Voltage | 380V50HZ |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische Rang | Volledig automatisch |
| Grootte | 900mm |
| snelheid | 250pcs/min |
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
|---|---|
| Het Materiaal van de drukcilinder | 45# staal |
| Drukbreedte | 1400mm |
| Druksnelheid | 150m/min |
| De Hardheid van de drukcilinder | HRC50-55 |