| Printing Cylinder Dynamic Balance | G6.3 |
|---|---|
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Cylinder Axial Runout | ≤0.1mm |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| type | Volledig automatisch |
| Versnelling | 240 meter per minuut |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Automatisch cijfer | Automatisch |
|---|---|
| Sleutelwoord | Flexoprinting Slotting Die Cutting Machine |
| Type | 2800 |
| Kleur | Wit grijs, |
| Product name | Fluit golfkarton lamineermachine |
| Drukbreedte | 1600mm |
|---|---|
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| Het Materiaal van de drukcilinder | 45# staal |
| Drukkleur | 6 kleuren |
| Druksnelheid | 150m/min |
| Het Aseind van de drukcilinder | ≤0.1mm |
|---|---|
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
| Precisie van het drukcilinderbalans | ≤ 0,75 mm |
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chroomverf |
| Naam | 1400 Automatische 3 Kleuren Golfflexo-Drukmachine met het inlassen voor Pizzadoos |
|---|---|
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische rang | Automatisch |
| Productnaam | golfkarton productielijn kartonnen doos making machine |
|---|---|
| Naam | 900x2000 drukmachine Flexo 4 van de de Drukmachine van Kleurenflexo de Matrijzenknipsel |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische Rang | Volledige Automatisch |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Maximum het voeden grootte | 1650*2600 mm |
| Kleur | 1-6 Facultatieve kleur |