| Functie | Golfkartondruk die het Diecutting inlast |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 180Pcs/Min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische rang | Automatisch |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Plaats van Oorsprong | Cangzhou Hebei China |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Type | De Machine van de kartondruk |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 60pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische Rang | Semi-auto |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 60pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Op maat |
| Automatische rangschikking | Semi-auto |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 60pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Op maat |
| Automatische rangschikking | Semi-auto |
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
|---|---|
| De Hardheid van de drukcilinder | HRC50-55 |
| Het Saldoprecisie van de drukcilinder | ≤0.75mm |
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chrome-het Plateren |
|---|---|
| De Lengte van de drukcilinder | 20003100mm |
| Druksnelheid | 100-300m/min |
| Drukbreedte | 9001600mm |
| Kleur van het afdrukken | 1-6 kleuren |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Het Dynamische Saldo van de drukcilinder | G6.3 |
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| Druknauwkeurigheid | ±0.1mm |
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chrome-het Plateren |
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
|---|---|
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
| Het Saldoprecisie van de drukcilinder | ≤0.75mm |
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| De Hardheid van de drukcilinder | HRC50-55 |