| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
|---|---|
| Het Dynamische Saldo van de drukcilinder | G6.3 |
| Druksnelheid | 100-300m/min |
| Drukbreedte | 9001600mm |
| De Lengte van de drukcilinder | 20003100mm |
| Naam | Hoog rendement golfkartondoos die machineprijzen maken |
|---|---|
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
| Gebruik | inlassende en die-cutting machine, de druk van kartonflexo |
| Ontwerpsnelheid | 200+pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Automatische rang | Automatisch |
| Voltage | 380V50HZ |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 50pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische Rang | semiauto |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Verpakkingsmateriaal | Golfdocument |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | Kartondoos die Machine maken |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Voltage | 220v/380V |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Sollicitatie | kartondoos het maken |
| Toepasselijke industrieën | Drukkerij, reclamebedrijf, drukkerij |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Spanning | 220V/380V |
|---|---|
| Type | Verpakkende Lijn |
| aandrijving | Elektrisch en pneumatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakkingsmateriaal | Hout, Plastiek |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Voltage | 380V50HZ |
| Type | golfkartondoos die machine maken |
| Andere naam | Gevalsmaker |
|---|---|
| Gewicht van de machine | 10000 kg |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
| Toepassing | Voor het vervaardigen van golfkartonnen dozen |
| Opleiding | 15 dagen opleiding, video-opleiding |