| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Snelheid | 100-130m/min |
| Gebruik | Druk het Inlassen |
| Kleur | zwart wit, |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | Aangepast |
| Voltage | 380v50hz |
| Type | Golfkartondoos die machine maken |
| Functies | Van gegolfd karton naar karton |
|---|---|
| haven van laadplaats | Tianjin |
| Slotter | geautomatiseerd |
| Andere naam | Gevalsmaker |
| Wanddikte | 5070mm |
| Precisie van het drukwerk | ±0.5mm |
|---|---|
| Slotter | geautomatiseerd |
| Gewicht van de machine | 10000 kg |
| Fabriekslocatie | Hebei |
| Opleiding | 15 dagen opleiding, video-opleiding |
| Werksnelheid | 180pcs/min |
|---|---|
| Max Paper Size | 1600x2800mm |
| Min Paper Size | 450x850mm |
| Maximaal afdrukgebied | 1400x2600mm |
| Standaardplete-Dikte | 3.2-7.2 |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| De Hardheid van de drukcilinder | HRC50-55 |
| Drukbreedte | 9001600mm |
| Het Saldoprecisie van de drukcilinder | ≤0.75mm |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
|---|---|
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chrome-het Plateren |
| Het Dynamische Saldo van de drukcilinder | G6.3 |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
| Druknauwkeurigheid | ±0.1mm |
|---|---|
| Het Saldoprecisie van de drukcilinder | ≤0.75mm |
| Drukbreedte | 9001600mm |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| Het Dynamische Saldo van de drukcilinder | G6.3 |
| Printing Width | 900-1600mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Length | 2000-3100mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Cylinder Dynamic Balance | G6.3 |
|---|---|
| Printing Cylinder Axial Runout | ≤0.1mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |