| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | aangepast |
| Voltage | 380V50HZ |
| Type | Kartondoos die Machine maken |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 250pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | aangepast |
| Automatische rang | Automatisch |
| Het Aseind van de drukcilinder | ≤0.1mm |
|---|---|
| Drukplaat dikte | 7,2 mm |
| Precisie van het drukcilinderbalans | ≤ 0,75 mm |
| Afdrukkleur | 1-6 Kleuren |
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chroomverf |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 300pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Grootte | aangepast |
| Automatische rang | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Versnelling | 0-70 stuks/min |
| Voeding | Ketenvoeding |
| Functie | Printing Slotting Die cutting Cardboard |
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
|---|---|
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| Het Saldoprecisie van de drukcilinder | ≤0.75mm |
| De Lengte van de drukcilinder | 20003100mm |
| Druknauwkeurigheid | ±0.1mm |
| Druknauwkeurigheid | ±0.1mm |
|---|---|
| De Hardheid van de drukcilinder | HRC50-55 |
| Naam | Flexodrukmachine voor golfkarton |
| Het Saldoprecisie van de drukcilinder | ≤0.75mm |
| Drukbreedte | 9001600mm |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Toepassing | kartondoos het maken |
| Voltage | 380V50HZ |
| Type | golfkartondoos die machine maken |
| De Oppervlaktebehandeling van de drukcilinder | Chrome-het Plateren |
|---|---|
| Het Aseind van de drukcilinder | ≤0.1mm |
| Druknauwkeurigheid | ±0.1mm |
| De Diameter van de Drukplaatcilinder | Φ300-Φ530mm |
| Druksnelheid | 100-300m/min |
| Functie | de druk van de kartondoos en matrijzenknipsel |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 200pcs/min |
| Kerncomponenten | Versnellingsbak, Toestel, Lager, Motor, PLC |
| Grootte | Aangepast |
| Automatische Rang | Volledige Automatisch |